Desert Treasure

Desert Treasure


„Grisio VIP Club“ vertinimas Playtech
Žaidimo tipas Vaizdo lošimo automatas
Vaizdo formatas 4:3
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 20 statymo linijų
Laimėjimo tikimybė 97 %
Mažiausias statymas €0.01
Didžiausias statymas €5
Žaidimo ypatybės Nemokami sukimai, „Wild“ keitimai, „Scatter“ simbolis, 3x „Wild“ daugiklis, premija „Spustelėk mane“

Jau yra nemažai su dykumos tema susijusių žaidimų automatų. Taigi, norint patraukti žaidėjų dėmesį, „Desert Treasure“ jau nuo pradžių atsiduria sudėtingoje situacijoje ir, tiesą sakant, abejojame, ar jis gali ką nors ypatingo pasiūlyti. Tačiau pradėkime nuo pradžių.

Jei žavitės „Arabijos Lorenso“ istorija, žaidimų automatas „Desert Treasure“ jums turėtų patikti, bet turime prisipažinti, kad kazino mums ir taip jau per daug „smėlio“. Šį žaidimą sukūrė kompanija „Playtech“, siūlanti nemažai panašios temos žaidimų.

Senų laikų žaidimų automatas

„Desert Treasure“ yra internetinis žaidimų automatas su penkiais būgnais ir 20 laimėjimo eilių. Rinkoje jis pasirodė jau prieš kelerius metus ir grafika jau atrodo pasenusi. Nors pati grafika gana įvairi, tačiau akivaizdžiai matosi, kad šis žaidimų automatas toli gražu nebėra savo šlovės viršūnėje, o jo garsai gana primityvūs. Jame nėra jokios muzikos.

Paveiksliukai ant būgnų yra susiję su dykumos nuotykių tema, kurią pasirinkote žaidimo pradžioje. Žemesnės pakopos simboliai apima įvairią egiptietišką fauną, o aukštesnės pakopos simboliai gali būti, pvz., oazė, kupranugaris ar vienaakis dykumos pirklys.

Tradicinės specialiosios premijos

Be standartinių simbolių, žaidime pateikiama ir keletas specialiųjų. Klasikinę „Wild“ premiją reprezentuoja karališkoji kobra, galinti pakeisti bet kurį kitą simbolį laimėjimo eilėje (išskyrus „Scatter“ ir premiją). Jei eilėje yra 2 ar daugiau šių simbolių, taip pat gausite didelę premiją prie savo laimėjimų.

„Scatter“ simbolį reprezentuoja juodaplaukė princesė. „Scatter“ laimėjimai padauginami iš bendros statymo sumos ir pridedami prie laimėjimų iš eilių. Jei ekrane vienu metu matomi 3 ar daugiau „Scatter“ simbolių, papildomai gausite 10 nemokamų sukimų. Be premijos, kiekvienas laimėjimas iš nemokamų sukimų bus padaugintas iš trijų.

Be to, yra vadinamasis specialusis papildomas žaidimas. Šį simbolį reprezentuoja žemėlapis, ir, jei ant būgnų bet kurioje aktyvioje laimėjimo eilėje matote 3–5 tokius simbolius, prasidės papildomas žaidimas. Jame dykumos pirklys pasiūlys pasirinkti iš kelių brangenybių, ir jūs turėsite nuspręsti, kokias ir kokios vertės brangenybes pasirinkti.

Žaidimų automato „Desert Treasure“ įvertinimas

Tai tiek. Per mažai? Per daug? Mums atrodo, kad pirmas variantas. Bet jei jums reikia greito ir paprasto būdo prasiblaškyti, galite būti patenkinti. Žaidimų automatą „Desert Treasure“ rekomenduojame tiems, kurių nedomina sudėtingesni žaidimai ir kurie nori pažaisti ką nors greito ir paprasto. Jei jus žavi dykumos tema, turbūt nenusivilsite. Bet visi likusieji tikriausiai ieškos pažaisti ką nors kito.

Dykumų lošimų automatai

Kiti „Playtech“ lošimo automatai

Išbandykite naujus žaidimus ir populiarius internetinius lošimo automatus nemokamai
Ariana Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Big Bad Wolf Vaizdo automatai Quickspin Žaisti
Dracula Vaizdo automatai Net Entertainment Žaisti
Game of Thrones Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Khepri Vaizdo automatai Leander Games Žaisti
Lucky Lady’s Charm Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Merlin's Millions Vaizdo automatai NextGen Gaming Žaisti
Book of Ra Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Dolphin’s Pearl Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Gonzo’s Quest Vaizdo automatai Net Entertainment Žaisti
Mega Fortune Dreams Vaizdo automatai Net Entertainment Žaisti
Mega Moolah Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Sizzling hot deluxe Lošimo automatai Novomatic Žaisti

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Svetainė skirta tik turintiems 18 metų ir vyresniems asmenims.

Sutinku