300 Shields

300 Shields


„Grisio VIP Club“ vertinimas NextGen Gaming
Žaidimo tipas Vaizdo lošimo automatas
Vaizdo formatas 4:3
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 3 linijos, 25 lošimo linijos
Laimėjimo tikimybė 95,03 %
Mažiausias statymas 0,01€
Didžiausias statymas 5,00 €
Žaidimo ypatybės nemokami sukimai, Wild pakeitimai, Wild simbolis, daugikliai

Internetinis lošimo automatas „300 Shields“ yra tiesioginė nuoroda į Spartos karaliaus Leonido ir jo 299 karių didvyrišką mūšį, kurie 480 m. pr. m. e. Termopilų perėjoje kovojo prieš persus, nors ir turėjo žymiai mažiau karių. Lošdami šiuo internetiniu lošimo automatu, jūs taip pat susidursite su didvyriškais poelgiais, sunkiomis kovomis ir galiausiai, tikėtina, saldžia pergale bei puikiais laimėjimais.

„300 Shields“ yra 5 būgnų lošimo automatas su 25 lošimo linijomis. Už jo sukūrimą yra atsakingas žaidimų kūrėjas „NextGen Gaming“, o tai neabejotinai reiškia, jog šis lošimo automatas bus sėkmingas. Jis jūsų nenustebins nei grafiškai, nei vizualiai, bet jis tikrai užima aukštą vietą meniškai sėkmingai išpildytų lošimo automatų žaidimų pasaulyje.

Paprastas, tačiau kokybiškas lošimo automatas

Žaidimo požiūriu, „300 Shields“ lošimo automatą galime priskirti prie paprastesnių lošimo automatų. Tačiau tikrai ne neigiama prasme. Šiuo atveju paprastumas yra pranašumas. Jei norite šiek tiek pailsėti po sunkios darbo dienos žaisdami ne per daug reiklų žaidimą ir šiek tiek pasilinksminti, tuomet šis lošimo automatas jums idealiai tiks.

Laiminčios kombinacijos išmokamos iš kairės į dešinę. Jei laimėsite ant daugiau lošimo linijų, tuomet bus sumuojama laimėjimų vertė. Jūsų laimėjimai taip pat bus sumuojami, jei tuo pačiu metu surinksite laiminčią kombinaciją ir „Scatter“ laimėjimą.

„300 Shields“ lošimo automato specialūs simboliai

„300 Shields“ internetinis lošimo automatas siūlo du specialius simbolius – „Scatter“ ir „Wild“. Bet to tikrai pakanka.

„Wild“ simbolis turi konkrečią funkciją – jis gali pakeisti bet kokį kitą simbolį laiminčioje kombinacijoje, išskyrus „Scatter“ simbolį. Jis tiesiog užpildys jūsų laiminčią liniją, jei trūks vieno ar daugiau simbolių.

„Scatter“ simbolis – tai specialus simbolis, kuris gali padėti laimėti didesnes sumas. Jei pavyks surinkti mažiausiai 2 šiuos simbolius bet kurioje būgnų vietoje, surinksite laiminčią „Scatter“ kombinaciją ir gausite prizą. Dar geriau, jei 3 ar daugiau tokių simbolių surinksite tuo pačiu metu, nes tuomet būsite apdovanoti premijiniu lošimu.

Dosnus „300 Shields“ internetinio lošimo automato premijinis žaidimas

Gavę premijinį „300 Shields“ lošimo automato lošimą, nemokamai suksite, kol paskutiniame raunde nustatyta statymo suma bus aktyvi. Lošimą pradėsite su 5 sukimais. Žaidžiant premijinį lošimą, visi jūsų laimėjimai iš laiminčių kombinacijų su „Wild“ simboliais bus padvigubinti.

Gera žinia yra ta, kad premijinio lošimo metu galite gauti dar vieną nemokamą sukimą. Norint jį gauti, reikia rinkti „Shield“ simbolius, užtikrinančius papildomus nemokamus sukimus ir „Wild“ daugiklio didėjimą. Tokiu būdu galite pamažu padidinti šį daugiklį iki 300 kartų! Dėl to tikrai verta stoti į mūšį.

„300 Shields“ lošimo automatą išbandykite nemokamai

Mes rekomenduojame „300 Shields“ internetinį lošimo automatą, jei žaisdami norite atsipalaiduoti ir nemėgstate pernelyg sudėtingų žaidimų. Šiame lošimo automate viskas yra aišku ir paprasta. Jis taip pat siūlo labai geras premijas ir viską gali perteikti vaizdais, kurių tikrai nereikia gėdytis. Šiam žaidimui neabejotinai skiriame pliusą. Be to, jį galite žaisti nemokamai ir pažiūrėti, ar jis jus sudomins taip, kaip sudomino mus. Pasinaudokite šiuo pasiūlymu, nes neturite ko prarasti.

Žaiskite lošimo automatu „300 Shields“, kad laimėtumėte tikrų pinigų internetiniame kazino „OlyBet“.
Žaiskite ir laimėkite

Nuotykių lošimo automatai

Kiti „NextGen Gaming“ lošimo automatai

Išbandykite naujus žaidimus ir populiarius internetinius lošimo automatus nemokamai
Dracula Vaizdo automatai Net Entertainment Žaisti
Game of Thrones Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Khepri Vaizdo automatai Leander Games Žaisti
Lucky Lady’s Charm Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Royal Wild Vaizdo automatai Synot Žaisti
Blood Suckers™ Vaizdo automatai Net Entertainment Žaisti
Book of Ra Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Dazzle me Vaizdo automatai Net Entertainment Žaisti
Dolphin’s Pearl Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Gonzo’s Quest Vaizdo automatai Net Entertainment Žaisti
Mega Moolah Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Sizzling hot deluxe Lošimo automatai Novomatic Žaisti
Starburst Vaizdo automatai Net Entertainment Žaisti

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje.

Sutinku