Viking's Treasure

Tikros vikingų istorijos visada žavėjo žmones. Vikingai nukeliavo toliau nei europiečiai kada nors anksčiau. Jie naudojosi Rytų turtais, ištyrinėjo jūrlapiuose nepažymėtus Šiaurės Atlanto vandenis, įsikūrė Grenlandijoje kaip ūkininkai ir atrado Ameriką penkiais šimtais metų anksčiau nei Kolumbas. „Net Entertainment“ žaidime „Viking´s treasure“ atspindi šią fantastinę sagą vaizdais, garsais ir animacija, atskleidžiančiais paslaptingą ir mistišką užkariautojų vikingų istoriją.

„Viking´s Treasure“ yra 5 būgnų, 15 eilučių vaizdinis lošimo automatas, į kurį galima mesti kelias monetas ir kuriame naudojami pakaitinis simbolis (vikingas) ir „Scatter“ simbolis (aukso lobis kaip prizo padidėjimo ir nemokamų papildomų sukimų simbolis). Prizai už eilutę dvigubėja tose eilutėse, kuriose yra pakaitinių simbolių; papildomų sukimų metu visi laimėjimai padidėja tris kartus.

Galite lažintis iš 1–5 monetų už vieną laimėjimo eilutę per vieną sukimą. Turint 15 laimėjimo eilučių, už sukimą susidaro iki 75 monetų.

Kiti „Net Entertainment“ lošimo automatai

Išbandykite naujus žaidimus ir populiarius internetinius lošimo automatus nemokamai
Ariana Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Big Bad Wolf Vaizdo automatai Quickspin Žaisti
Game of Thrones Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Khepri Vaizdo automatai Leander Games Žaisti
Merlin's Millions Vaizdo automatai Nextgen Žaisti
Triple Bonus Spin 'N Win Aukso puodas: €288,380 Amaya (Chartwell) Žaisti
Book of Ra Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Doplhin’s Pearl Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Mega Joker Lošimo automatai Novomatic Žaisti
Mega Moolah Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Sizzling hot deluxe Lošimo automatai Novomatic Žaisti

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Svetainė skirta tik turintiems 18 metų ir vyresniems asmenims.

Sutinku