Viking's Treasure

Viking's Treasure


„Grisio VIP Club“ vertinimas Net Entertainment

Tikros vikingų istorijos visada žavėjo žmones. Vikingai nukeliavo toliau nei europiečiai kada nors anksčiau. Jie naudojosi Rytų turtais, ištyrinėjo jūrlapiuose nepažymėtus Šiaurės Atlanto vandenis, įsikūrė Grenlandijoje kaip ūkininkai ir atrado Ameriką penkiais šimtais metų anksčiau nei Kolumbas. „Net Entertainment“ žaidime „Viking´s treasure“ atspindi šią fantastinę sagą vaizdais, garsais ir animacija, atskleidžiančiais paslaptingą ir mistišką užkariautojų vikingų istoriją.

„Viking´s Treasure“ yra 5 būgnų, 15 eilučių vaizdinis lošimo automatas, į kurį galima mesti kelias monetas ir kuriame naudojami pakaitinis simbolis (vikingas) ir „Scatter“ simbolis (aukso lobis kaip prizo padidėjimo ir nemokamų papildomų sukimų simbolis). Prizai už eilutę dvigubėja tose eilutėse, kuriose yra pakaitinių simbolių; papildomų sukimų metu visi laimėjimai padidėja tris kartus.

Galite lažintis iš 1–5 monetų už vieną laimėjimo eilutę per vieną sukimą. Turint 15 laimėjimo eilučių, už sukimą susidaro iki 75 monetų.

Nuotykių lošimo automatai

Kiti „Net Entertainment“ lošimo automatai

Išbandykite naujus žaidimus ir populiarius internetinius lošimo automatus nemokamai
Game of Thrones Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Khepri Vaizdo automatai Leander Games Žaisti
Lucky Lady’s Charm Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Merlin's Millions Vaizdo automatai NextGen Gaming Žaisti
Royal Wild Vaizdo automatai Synot Žaisti
300 Shields Vaizdo automatai NextGen Gaming Žaisti
Book of Ra Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Dolphin’s Pearl Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Mega Moolah Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Sizzling hot deluxe Lošimo automatai Novomatic Žaisti

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje.

Sutinku