Mega Fortune Dreams

Mega Fortune Dreams


„Grisio VIP Club“ vertinimas Net Entertainment

Ir legenda tęsiasi. Pristatome lošimų automatą, kuriam lemta tapti vienu iš populiariausių žaidimų. Po didžiulės „Mega Fortune“ lošimų automato sėkmės ir neslopstančio populiarumo „Net Entertainment“ pristato naują, patobulintą versiją – „Mega Fortune Dreams“.

Joje atnaujinti ne tik vaizdai ir garsai, bet patobulintas ir pats žaidimas. Pridėta naujų funkcijų ir sumažintas laimėjimo eilučių skaičius. „Mega Fortune Dreams™“ – tai 5 būgnų vaizdinis lošimų automatas su 20-čia laimėjimo eilučių. Visi kiti simboliai, pvz., pakaitiniai, pakeisti palmių vaizdais. Trys palmės suaktyvina pakartotinį sukimą, o pakaitiniai simboliai lieka savo vietose. Žaidime siūlomi nemokami sukimai, padidinantys prizų laimėjimo tikimybę, ir papildomas žaidimas, kurio metu sukdami galite laimėti puikių prizų ir fantastišką aukso puodą. Pirminėse versijose ir po papildomų sukimų galima funkcija AUTOPLAY (automatinis žaidimas). Išsamų žaidimo aprašą ir apžvalgą rasite ir svetainėje asinosearch.eu – Mega Fortune Dreams Review.

Niekas taip ir nežino, kodėl pradinė versija buvo tokia populiari. Labiausiai tikėtina, kad tokio dėmesio ji sulaukė dėl didžiulio aukso puodo, kurio vertė siekė milijonus eurų. Tokia suma išties gali išpildyti net pačias drąsiausias svajones. Todėl tikime, kad nauja versija dar greičiau užkariaus žaidėjų širdis.

Klasikiniai lošimų automatai

Kiti „Net Entertainment“ lošimo automatai

Išbandykite naujus žaidimus ir populiarius internetinius lošimo automatus nemokamai
Ariana Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Big Bad Wolf Vaizdo automatai Quickspin Žaisti
Game of Thrones Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Khepri Vaizdo automatai Leander Games Žaisti
Lucky Lady’s Charm Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Merlin's Millions Vaizdo automatai NextGen Gaming Žaisti
Book of Ra Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Dolphin’s Pearl Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Kong Vaizdo automatai Playtech Žaisti
Mega Moolah Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Sizzling hot deluxe Lošimo automatai Novomatic Žaisti

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Svetainė skirta tik turintiems 18 metų ir vyresniems asmenims.

Sutinku