Excalibur

Excalibur


„Grisio VIP Club“ vertinimas Net Entertainment

„Excalibur“ yra 5 būgnų vaizdinis lošimų automatas su 20-čia laimėjimo eilučių. Jame yra simboliai WILD ir SCATTER. Statymo eilutes nuo 1 iki 20 galite žaisti su 1–4 monetomis. Laimėjimo deriniai ir išmokėjimai rodomi lentelėje PAYTABLE. Laimėjimai išmokami iš kairės į dešinę, o vienu metu skirtingose statymo eilutėse įvykę laimėjimai yra sumuojami. Tos pačios statymo eilutės laimėjimai padauginami iš monetų, iš kurių buvo lažintasi statymo eilutėje, skaičiaus. Galite pasirinkti monetų vertę – nuo 0,01 iki 5 eurų. Tai reiškia, kad vieno žaidimo metu galite lažintis iš ne daugiau kaip 400 eurų. Statymo eilutės simboliai WILD gali pakeisti bet kuriuos kitus simbolius, išskyrus simbolį SCATTER. Laimėjimai su simboliu WILD dvigubinami.

Nemokami sukimai

Trys ar daugiau simbolių SCATTER suaktyvina 10, 20 arba iki 30 nemokamų sukimų. Šie raundai leidžia laimėti papildomų nemokamų sukimų, kurie automatiškai pridedami prie dabartinių nemokamų sukimų. Nemokami sukimai lošiami naudojant tą patį statymą, kuris buvo pastatytas raunde, per kurį buvo suaktyvinti nemokami sukimai. Visi laimėjimai trigubinami.

Nuotykių lošimo automatai

Kiti „Net Entertainment“ lošimo automatai

Išbandykite naujus žaidimus ir populiarius internetinius lošimo automatus nemokamai
Ariana Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Big Bad Wolf Vaizdo automatai Quickspin Žaisti
Game of Thrones Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Khepri Vaizdo automatai Leander Games Žaisti
Lucky Lady’s Charm Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Merlin's Millions Vaizdo automatai NextGen Gaming Žaisti
Book of Ra Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Dolphin’s Pearl Deluxe Vaizdo automatai Novomatic Žaisti
Kong Vaizdo automatai Playtech Žaisti
Mega Moolah Vaizdo automatai Microgaming Žaisti
Sizzling hot deluxe Lošimo automatai Novomatic Žaisti

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Svetainė skirta tik turintiems 18 metų ir vyresniems asmenims.

Sutinku